Informacje o aktualnych cenach i promocjach w punkcie sprzedaży i w mediach socialnych! Zapraszamy

Pokrycia Dachowe Punkt Sprzedaży:    telefon do Dach Styl 23 672 01 79 faks do Dach Styl 23 672 01 79 facebookgoogle

ul. Pułtuska 92, 04-600 Ciechanów          telefon do Dach Styl 501 424 900   Adres www do Dach Styl  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Blachodachówka Bratex

bratex logo

Bratex Dachy – uznana marka od 1991
Firma Bratex Dachy, producent pokryć dachowych, powstała w 1991 roku. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które w swoim biznesie stawia na odpowiedzialność i zaufanie. Przez ponad 20 lat działalności wypracowaliśmy sobie opinię solidnego i profesjonalnego producenta i sprzedawcy. W naszym postępowaniu kierujemy się zasadami, które określają nas mianem pewnego partnera. W 1996 roku, jako pierwsi na rynku polskim, rozpoczęliśmy import oryginalnej szwedzkiej blachy w kręgach z huty SSAB – największego skandynawskiego producenta stali wysokowytrzymałej. Współpracujemy także z hutami VoestAlpine oraz HYDRO znanymi z wysokiej jakości oferowanych surowców. Jesteśmy także producentem stalowego systemu orynnowania Struga, o którym można się więcej dowiedzieć na stronie www.struga-rynny.pl. Ponad 200 biur Naszych partnerów handlowych zapewnia nam silną pozycję na polskim i zagranicznym rynku, a zaufanie jakim obdarzyli nas nasi kliencii dodaje nam sił w dążeniu do perfekcji. Firma Bratex Dachy to synonim pewności i bezpieczeństwa w każdym aspekcie naszej działalności.

Nasze zaplecze i wiedza
Firma Bratex Dachy, to przede wszystkim ludzie – nieoceniony potencjał, który buduje świat. Zapewniamy pracownikom właściwe warunki, oczekując w zamian poważnego traktowania pracy i Naszych klientów. Doskonalenie umiejętności wprowadza Nas na drogę ciągłej poprawy oferowanych produktów i usług. Jako znany producent w kraju i poza granicami jesteśmy zobligowani do utrzymywania europejskich standardów, nie tylko w odniesieniu do norm budowlanych. Nasze zaplecze w postaci nieruchomości, samochodów dostawczych, maszyn i systemów informatycznych, to nowoczesne oraz pewne narzędzia sprawiające, że obsługa klienta na wysokim poziomie staje się łatwiejsza do zrealizowania.
Pracujemy według słowa „jakość”, a nie ”jakoś”
Jakość otacza Nas wszędzie i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Jakość, to nie tylko dobry produkt ale także sposób rozmowy przez telefon, uśmiech do klienta, zapakowanie towaru czy prezentacja firmy w sieci Internet. Jakość, to słowo które doceniamy i podchodzimy do niego z wielkim szacunkiem. Wszystkie poczynania doskonalące, które realizujemy sprzyjają zwiększaniu kultury organizacyjnej. Misją firmy jest produkowanie i dostarczanie blach dachowych o wysokich walorach użytkowych, miła i kompetentna obsługa oraz przewidywanie przyszłych oczekiwań klienta. Wyroby Bratex wytwarzane są według europejskich norm budowlanych, a wdrożony i utrzymywany System Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008 przyświeca Nam w drodze do doskonałości. Uważamy, że konkurencja jest potrzebna i spoglądamy na Nią z szacunkiem. Konkurenci naprawdę pozwalają Nam się rozwijać, ponieważ stwarzają sytuacje, do których musimy się dostosować uwzględniając przy tym margines aby być jeszcze lepszym.

Produkty:

Era        Hera       Hestia

             Era                                    Hera                                     Hestia

Partnerzy:

bryza logo creaton-logo finco stal logo finishprofiles logo gaf elk logo Gerard-logo images IZOLMAT katepal-logo KERABIT-LOGO koramic  logo-okpol logo fakro  logo gamrat  logo polonica meyer nexler roben logo ruukki logo2 blachpol braas bratex logo bryza creaton florian grh ibf lindab monier nagara strugatondach wienerberger

Copyright © Dachstyl pokrycia dachowe 2024