Informacje o aktualnych cenach i promocjach w punkcie sprzedaży i w mediach socialnych! Zapraszamy

Pokrycia Dachowe Punkt Sprzedaży:    telefon do Dach Styl 23 672 01 79 faks do Dach Styl 23 672 01 79 facebookgoogle

ul. Pułtuska 92, 04-600 Ciechanów          telefon do Dach Styl 501 424 900   Adres www do Dach Styl  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Blachodachówka Blach Pol

blachpol

Firma Blach-Pol jest jednym z polskich liderów w produkcji i sprzedaży blach dachowych i elewacyjnych. W naszej ofercie znajdują się znakomitej jakości blachy dachówkowe zaprojektowane przez samych właścicieli i wykonane przez inżynierów i specjalistów od wzornictwa przemysłowego oraz trapezy  w bogatej gamie kolorów, a także wszelkiego rodzaju akcesoria wyprodukowane w wymiarach standardowych i indywidualnie, na życzenie klienta. Innowacyjne stanowisko firmy do prowadzenia działalności wykracza poza ramy standardowej oferty, produkcji i obsługi klienta. Doświadczenie i praktyka pozwalają nam ponadto na zaoferowanie towaru najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Naszym strategicznym dostawcą blach jest niemiecki koncern  ThyssenKrupp oraz Arcelor Mittal - największy producent stali na świecie, oraz włoski koncern Marcegaglia. Firma Blach-Pol poprzez ostatnie kilka lat działania na rynku zdołała stworzyć szeroką sieć handlową, Dysponuje własną flotą transportową do przewozu pokryć dachowych oraz dostarcza do klienta kompletny system dachowy (blacha dachowa, akcesoria, obróbki blacharskie, systemy rynnowe itd.).

Produkty:

Eska        Prima

                          Eska                                                              Prima

Partnerzy:

bryza logo creaton-logo finco stal logo finishprofiles logo gaf elk logo Gerard-logo images IZOLMAT katepal-logo KERABIT-LOGO koramic  logo-okpol logo fakro  logo gamrat  logo polonica meyer nexler roben logo ruukki logo2 blachpol braas bratex logo bryza creaton florian grh ibf lindab monier nagara strugatondach wienerberger

Copyright © Dachstyl pokrycia dachowe 2024